229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szapáry Péter török fogságban,1842

238. Schmidt József (Pest, 1810 - Pest, 1875)

Szapáry Péter török fogságban,1842

olaj, vászon

53,5*42 cm

j.b.l: Schmidt 1842