229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nőalak a "Lakodalmi hívogatókhoz" című képhez

239. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Nőalak a "Lakodalmi hívogatókhoz" című képhez

olaj, vászon

32*26,5 cm

j.j.l.: Munkácsy