49. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe
Négyosztatú ikon, Krisztus keresztelése, Vlagyimiri Istenszülő, Szent Mironyeg (?) gyógyítása, Szent Niketász és Ioan szent szerzetes
olaj, fa
35,5*31 cm
restaurált