229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Négyosztatú ikon, Krisztus keresztelése, Vlagyimiri Istenszülő, Szent Mironyeg (?) gyógyítása, Szent Niketász és Ioan szent szerzetes

49. Orosz ikonfestő, 19. sz. közepe

Négyosztatú ikon, Krisztus keresztelése, Vlagyimiri Istenszülő, Szent Mironyeg (?) gyógyítása, Szent Niketász és Ioan szent szerzetes

olaj, fa

35,5*31 cm

restaurált