229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csodatévő Szent Miklós Krisztussal és Istenszülővel

48. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Csodatévő Szent Miklós Krisztussal és Istenszülővel

olaj, fa

35*31 cm