229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy portréja

180. Linder, Emilie (Basel, 1797 - München, 1867)

Ifjú hölgy portréja

tempera, csont

83*70 mm

j.b.k.: Linder

sérült