229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lány kutyával, 1848

181. Theer, Robert (Johannisberg, 1808 - Bécs, 1863)

Lány kutyával, 1848

akvarell, papír

100*80 mm

j. ho.: Robert Theer Wien 1848