229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Giorgiana Cavendisk, Devonshire grófnő portréja

182. Gainsborough, Thomas (1727 - 1788) után, 19. sz. második fele

Giorgiana Cavendisk, Devonshire grófnő portréja

tempera, csont

85*65 mm

j.j.l.: Ande...

sárgaréz keretben