229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pulaski Kazimierz (1747-1779) portréja

183. Sonntag, Josef (Drezda, 1784 - Krakkó, 1834)

Pulaski Kazimierz (1747-1779) portréja

tempera, papír

80*75 mm

j.j.l.: Josef Sonntag