229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Altábornagy portréja, 1842

184. Decker, Georg (Pest, 1818 - Bécs, 1894)

Altábornagy portréja, 1842

akvarell, papír

340*240 mm

j.j.l.: Georg Decker 1842