489. Bródy Lili (Budapest, 1905 - ?)
Szentendrei szerb templom, 1933
olaj, vászon
80*60 cm
j.b.l.: Bródy Lili 933 (?); ho.: kiállítási cédula Országos Szépművészeti Múzeum Pécs
Feltehetően kiállítva: Országos Magyar %