229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szentendrei szerb templom, 1933

489. Bródy Lili (Budapest, 1905 - ?)

Szentendrei szerb templom, 1933

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Bródy Lili 933 (?); ho.: kiállítási cédula Országos Szépművészeti Múzeum Pécs

Feltehetően kiállítva: Országos Magyar %