229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jankovich telepi villasor

488. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

Jankovich telepi villasor

pasztell, papír

25*71 cm

j.j.l.: BA