229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vonuló tüzérek, 1915

647. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Vonuló tüzérek, 1915

szén, papír

490*345 mm

j.j.l.: Vaszary 1915 VI/5