229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus a kereszten

646. Szántó Piroska (Kiskunfélegyháza, 1913 - Budapest, 1998)

Krisztus a kereszten

olajcsúrgatás, papír

70*50 cm

j.j.l.: Szánthó Piroska