229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fának támaszkodó férfi

526. Bortnyik Sándor (Marosvásárhely, 1893 - Budapest, 1976)

Fának támaszkodó férfi

gouache, karton

240*180 mm

j.b.l.: Bortnyik