229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Piac Nagybányán

525. Balla Géza (Arad, 1909 - Párizs, 1946)

Piac Nagybányán

pasztell, papír

53,5*41,5 cm

j.j.l.: Balla Géza