498. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)
Tajtékos tenger
akvarell, papír
170*230 mm
j.j.l.: Mendlik Oszkár, ho.: Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnok raglap