229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tajtékos tenger

498. Mendlik Oszkár (Radvánc, 1870 - Aerdenhut, 1963)

Tajtékos tenger

akvarell, papír

170*230 mm

j.j.l.: Mendlik Oszkár, ho.: Magyar Postatakarékpénztár Árverési Csarnok raglap