229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyerekek a padon, 1930 körül

499. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Gyerekek a padon, 1930 körül

olaj, vászon

75*77,5 cm

j.j.l.: Szőnyi I.