229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A művész munka közben, 1948

500. Szegedi Molnár Géza (Szeged, 1906 - Szombathely, 1970)

A művész munka közben, 1948

olaj, vászon

101,5*148 cm

j.j.l.: Szegedi Molnár G. 1948