229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hárman a vízparton, 1942

501. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Hárman a vízparton, 1942

olaj, vászon

110*180 cm

j.j.l.: Szőnyi I.