229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Orgonás csendélet

590. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Orgonás csendélet

olaj, vászon

55*70 cm

j.j.f.: Biai