229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Balaton-felvidéki táj

589. Jakuba János (Békéscsaba, 1909 - Budapest, 1974)

Balaton-felvidéki táj

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Jakuba