229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alföldi nagyvásárban

233. Kopeczky Raoul (működött a 20. sz. első felében)

Alföldi nagyvásárban

olaj, vászon

93*121 cm

j.j.l.: Kopeczky R.

sérült