229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Családi móka

232. Koszkol Jenő (Dorog, 1868 - Budapest, 1935)

Családi móka

akvarell, fedőfehér, papír

690*850 mm

j.b.l.: Koszkol Jenő