229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szakállas férfi portréja, 1954

231. Krisztoljubov Nikolaj, Pavlovich (1918 - 1995)

Szakállas férfi portréja, 1954

olaj, vászon kartonra ragasztva

32*23,5 cm

j.j.k.: N. Hrist...(cirill betűkkel) 54