229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pipázó férfi

230. Feszty Árpád (Ógyalla, 1856 - Lovrana, 1914)

Pipázó férfi

olaj, vászon

70,5*50,5 cm

j.b.l.: Feszty Árpád