229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Katonák a fogadó előtt

229. Gedlek, Ludwig (Krakkó, 1847 - Bécs, 1904)

Katonák a fogadó előtt

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.l.: Ludv. Gedlek Wien