229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A kis kolduslány, 1872

228. Khoor József (Pest, 1817 - Budapest, 1892)

A kis kolduslány, 1872

olaj, vászon

58,5*74 cm

j.j.l.: Khoór József 1872