229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Cigányok, 1934

236. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)

Cigányok, 1934

olaj, vászon

60*80,5 cm

j.b.l.: Gaál F. 934