229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kislány kacsával

235. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Kislány kacsával

olaj, vászon

50*22,5 cm

j.b.l.: Ébner Paris