229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré, 1837

170. Suchy, Adalbert (Klattau, 1783 körül - Bécs, 1849)

Férfi portré, 1837

akvarell, papír

85*65 mm

j.j.l.: Adalbert Suchy 837