229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lány kék masnival

171. Theer, Robert (Johannisberg, 1808 - Bécs, 1863)

Lány kék masnival

akvarell, fedőfehér, papír

90*70 mm

j.j.k.: Robert Theer