229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mosónők, 1918

481. Nagy Zsigmond, Gyügyei (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1932)

Mosónők, 1918

olaj, karton

33*41 cm

j.j.l.: S. de Nagy 1918, olvashatatlan