229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sziklás táj, 1955

482. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Sziklás táj, 1955

olaj, fa

19,5*29,5 cm

j.b.l.: MCP; ho: MCP 1955