229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdei ösvényen, 1899

408. Zich Rezső (működött a nagybányai iskolában 1920 körül)

Erdei ösvényen, 1899

olaj, vászon

109,5*127,5 cm

j.j.l.: Zich 1899