229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybányai parkrészlet

407. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Nagybányai parkrészlet

olaj, vászon

90*80 cm

j.j.l.: Mikola A. NB.