229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vízibusz megálló

406. Ördögh László (Miskolc, 1923 - Szombathely, 2007)

Vízibusz megálló

olaj, vászon

62*80 cm

j.j.l.: Ördögh Bp.