229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdei pihenő, 1914

272. Spányik Kornél (Pozsony, 1858 - Budapest, 1943)

Erdei pihenő, 1914

olaj, vászon

63*52 cm

j.j.l.: Spányik C. 14