229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vitorlás verseny az Adrián

271. Tölgyes jelzéssel, 1900 körül

Vitorlás verseny az Adrián

olaj, vászon

37*58 cm

j.j.l.: Tölgyes