229. Régi mesterek és 19. századi festmények > A csíki hegyek között, 1942

465. Muhoray Mihály (Jászberény, 1898 - 1969)

A csíki hegyek között, 1942

olaj, vászon

90,5*98,5 cm

j.b.l.: Muhoray Mihály 1942 Csíkmenaság