229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falusi vasárnap

464. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Falusi vasárnap

435*555 mm

j.b.l.: Istókovits

gouache, vászon