229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sziklás tengerpart

263. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)

Sziklás tengerpart

olaj, vászon

61*80,5 cm

j.b.l.: Kárpáthy Jenő