229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Találkozás a borospincénél

262. Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874)

Találkozás a borospincénél

olaj, vászon

94,5*142 cm

j.j.l.: Markó F.