229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ligetes táj, 1864 VÉDETT NO EXPORT

261. Kerpel Lipót (Kismarton, 1818 - Bécs, 1880)

Ligetes táj, 1864 VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

75*103 cm

j.b.l.: K. L. 864