229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli Gemenc, 1991

555. Dobroszláv József (Felsőgalla, 1932 -2016 )

Téli Gemenc, 1991

akvarell, papír

550*650 mm

j.j.l.: Dobroszláv József 1991 XII. 24.