229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nagybányai utcarészlet, 1962

556. Nagy Oszkár (Pécska, 1883 - Nagybánya, 1965)

Nagybányai utcarészlet, 1962

olaj, vászon

45*90 cm

j.b.l.: Nagy Oszkár 962; ho. autográf felirat: Nagybányai utcarészlet Nagy Oszkártól 1962 február hó