229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falurészlet, 1993

557. Páll Lajos (Korond, 1938 - Székelyudvarhely, 2013)

Falurészlet, 1993

akvarell, papír

500*350 mm

j.k.l.: Páll Lajos Korond 1993