229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli táj, 1968

558. Páll Lajos (Korond, 1938 - Székelyudvarhely, 2013)

Téli táj, 1968

akvarell, papír

465*310 mm

j.j.k.: Páll Lajos Korond