229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Holdvilág utca

559. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Holdvilág utca

olaj, karton

49*39 cm

j.j.l.: Vass E.; b.f.: Vass Elemér I. Attila körút a Holdvilág utca Budán