229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szobabelső, 1920 körül

455. Perlmutter Izsák (Pest, 1866 - Budapest, 1932)

Szobabelső, 1920 körül

74*70 cm

j.j.l.: Perlmutter