229. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet

454. Jávor Pál (Budapest, 1880 - Budapest, 1923)

Asztali csendélet

olaj, karton

81*72 cm

j.j.l.: Jávor; ho.: Kisfiú karikával (töredékes)